oblíbená hra ve formátu teambuildingu

Fort Boyard


Během několika hodin hráči se zúčastní různých zápasů  a překonají různé překážky, budou bojovat  proti mistrům her. Fort Boyard vynucuje hráče projevit své silnější a lepši stránky .
 • Cena za osobu

  od 950 Kč

 • Typ programu

  Aktivní hra se zájmovým syžetem
 • Délka hry:

  3,5-4 hodniy

 • Místo konání

  Otevřený areál (pokud je možno se stromy)
 • Koncepce

  Hra podle TV programy Fort Boyard. Každý zápas a hra jsou přizpůsobené týmové práci

Vysoké emociální napětí a možnost získat nezapomenutelné zkušenosti jsou stimulem pro překonávání nelehkých úkolů a pohybu dopředu. Tyto úkoly posilují lidi a zlepšují takové charakteristiky jako vůle a vytrvalost. Různorodost úkolů dovolí každému podílet se na získání bodů pro svůj tým a to pomocí sily, intelektu a, občas, lstivosti. 

Fort Boyard se skládá z několika částí:

ZKOUŠKY

Každý tým má vlastního průvodce – Paspartu, který provede tým složitou trasou mezi herními stanovišti a pomůže zvládnout všechny zkoušky. Zkoušky mohou být pro celý tým anebo pro jednoho z hráčů, který bude zástupcem celého týmu. Tradičně každá ze skupin potká otce Fura. Splněním jednotlivých úkolů a zkoušek dostane tým nápovědy, které pak pomůžou zjistit odpověď na hádanku otce Fura.

SETKÁNÍ S OTCEM FURA

V areálu se nachází velká abeceda, pomocí které tým zjisti, zda správně odhadl slovo, které bylo řešením hádanky otce Fura. Tým, který odhadl slovo správně, postoupí do zápasové části hry.

ZÁPASY

Vytěžením v zápasech a bojích proti mistrům pevnosti o čas pro získání peněz, týmy dostávají “nohy”, které pak vstoupí do klenotnici.

KLENOTNICI

Tým má přesné 100 vteřin, aby vyraboval klenotnici??.. Po tomto kroku budou udělány závěry. Pouze ten tým, který dokáže nevzdat se, pokračuje až do konce, ukáže svou statečnost a důvtip, zničí stereotypy, ukáže skutečnou týmovou práci a dokáže zvítězit!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Program Fort Boyard dovoluje všem v plné míře ukázat své skryté možnosti a talenty, které pomůžou jejich týmu vyhrát. Každý člen týmu nejen ukáže to, co umí nejlíp, ale dozví se jaké silné stránky mají jeho kolegové, zlepší úroveň týmové práce a naučí se dobře delegovat a rozdělovat úkoly za účelem dosažení nejlepšího výsledku.